O nas / About us
Realizacje(Achievements)
Referencje / Reference lists
Kontakt / Contact
Zapytanie ofertowe / RFQNa naszej stronie domowej znajdą Państwo informacje w temacie projektowania, produkcji i uruchamiania, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów sterowniczych i innych urządzeń szeroko pojętych: automatyki i rozdziełu energii. Głęboki nacisk kładziemy na profesjonalizm w naszej pracy oraz rzetelność i terminowość usług.

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 58 6926615. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: beka2@beka2.pl.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku jako EFP BeKa i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku Elektromontażu, Automatyki i sterowania. Specjalizujemy się w branżach: stoczniowej budownictwie, ochrony środowiska i remontowej. Nasi stali Klienci cenią w szczególności nasz profesjonalizm oraz krótkie terminy realizacji. Prowadzimy firmę o zasięgu krajowym i międzynarodowym.


Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 
Top